Menu week 51

Sterk in eten is gesloten van 23 december t/m 8 januari.

Deze week dus de laatste kans om de vriezer vol te stoppen met heerlijke erwtensoep en fijne lasagne om de donkere dagen zo prettig mogelijk door te komen.

Er is geen kerstmenu dit jaar, maar… Het gerecht van donderdag is extra feestelijk en kan gegeten worden t/m eerste kerstdag.
In combinatie met het extra voorgerecht, de courgettesoep en het toetje van de week heeft u een compleet diner voor kerstavond of eerste kerstdag.

We komen het bezorgen op donderdag, reserveren hiervoor kan tot dinsdagavond.

Fijne kerst!

Maandag 19 december:
Milde thaise kokoscurry met kipfilet, pandanrijst, koriander en oosterse groente.

Dinsdag 20 december:
Marokkaanse lamsgehaktballetjes met yoghurt/muntsaus, couscous en geroosterde groenten met ras-el-hanout.

Woensdag 21 december:
Boeuf bourgignon met aardappelgratin, bospeentjes en knapperige boontjes.

Donderdag 22 december:
Confit de canard met aardappel/knolselderijpuree, savooienkool en geroosterde pompoen met steranijs.

Extra voorgerecht donderdag (€ 7,50 p.p.)
Homemade boerenpaté met rode uienconfit en cornichons.

Vegetarisch gerecht van de week:
Clafoutis van cantharellen en eekhoorntjesbrood met aardappel/knolselderijpuree,
savooienkool en geroosterde pompoen met steranijs.

Soep (€ 5,50 2 pers.):
Romige courgettesoep met munt.
Erwtensoep met bioworst.
Zoete aardappelsoep met limoen en kokos.

Toetje van de week (€ 3,50 p.p.):
Tiramisu

Uit de vriezer:
Soep: € 5,50/ 0,5 liter.
Saus bolognese: € 7,50/ 0,5 liter.
Groene pesto: € 5,50/ 2 a 3 personen
Lasagne bolognese: € 8,50 p.p.
Vega lasagne: € 8,50 p.p.

About Hiske Sterk

Sterk in eten bezorgt fijne maaltijden. Op die dagen dat het niet lukt om zelf te koken. Bijvoorbeeld na een lange werkdag. Of als je net bevallen bent. Of echt niet weet wat je nu weer moet koken voor je gezin. Als je gasten krijgt en geen tijd hebt om de keuken in te gaan. Als je moet overwerken of met je kinderen naar zwemles én ballet moet. Heb je een oppas die niet kan koken of geen zin in de zoveelste afhaalpizza? Bel dan Sterk in eten. Meld je aan voor de mailinglijst op sterkineten@gmail.com, dan ontvang je het weekmenu per mail. Eet je mee? Stuur een mailtje met je bestelling naar sterkineten@gmail.com of bel 06-24644946. Sterk in eten kookt zoveel mogelijk met de groenten van het seizoen en gebruikt het scharrelvlees van Waterlant's Weelde.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Keep me up to date, sign me up for the newsletter!